נופש בארץ

חברת בון וואיג' מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי תיירות ובתי מלון מובילים בכל רחבי הארץ בכל דרגות האירוח ובכל מיקום אפשרי. אם אתם רוצים ליהנות מהצפון המדהים וכל שכיות החמד של היפה בארצות העולם אם אלו המסלולים ממרום גולן עם נסיעה ליקב בוטיק הר אודם כולל טעימות יין .רכיבת סוסים ספורט מים וכל האטרקציות והפעילויות שרק תרצו.

או אם רוצים חוויה מתוקה ובלתי נשכחת לילדים ולהורים נסיעה למפעל שוקולד "דה קרינה" בעין זיוון . כולל הכנת פרלינים ושוקולדים כאשר הלינה היא בבקתות נופש או חדרים .

אם תרצו להיות באווירה שמחה ותוססת של תל אביב כל מלונות הפאר על שפת הים או בקרבת המרכז מלון קראון פלאזה עזריאלי כל הפאר היוקרה והנוחות כאשר אתם קרובים להכל.

אם בחרתם בחופשה באילת מלונות משפחתיים קטנים ומומלצים מאוד עד לארמונות הרודס רויאל ביץ' והילטו מלכת שבא כאשר הדגש הוא על המחירים הבלעדיים לחברת בון וויאג'.

לחברת בון וויאג' הסכמים ושיתופי פעולה עם ספקים ,רשתות המלונות ובתי מלון בארץ מה שמאפשר לנו להזמין לכם מלון במחיר כאילו הייתם שם והזמנתם ישירות .

עם וותק של שנים רבות, ניסיון מקצועי רחב בתחום הטיסות וצוות מיומן שישמח לתת משירותיו על הצד הטוב ביותר, סביר מאוד להניח שתוכלו למצוא כל מלון שתרצו

מחלקת ההזמנות של חברת בון וויאג פועלת עם מערכות המחשוב מהמתקדמת בעולם, דבר שמקנה לנו כחברה המובילה בתחומה היצע נרחב ומקיף ללקוחותיה בכל הקשור באלפי יעדים בארץ ובעולם.

WELCOME TO YOUR HOIDAY...